23 Mart 2013

Vodafone Hattımı İptal Ettiler!

Vodafone hattı 2012 kurban bayramı sonrası başka operatöre geçiş yaptım.3 ay geçti, hattıma "belge eksik,Vodafone merkezine gidin" mesajı geldi.Hattı aldığım telefoncuya gittim, rutin mesaj dedi, aldırmadım.Sonra tekrar "hattınız kapanacaktır, evrakları tekrar gönderin" mesajı geldi.Yine aynı işyerine gittim, evrakları(İlk başta diğer operatörden geçiş yaparken alınan kullanıcı sözleşmesi,adıma fatura,kimlik fotokopisi) tekrar verdim.Ama hattım o gece kapandı.

Müşteri hizmetlerini aradım, evraklar 2 günde ulaşır diye söylediler, onu da bekledim.2 gün sonra hattım açıldı.2 ay geçti,tekrar hattın sözleşmesinin ulaşmadığı mesajı.3. kez tekrar evrak gönderdim şimdi hattım iptal edildi.10 gündür kapalı.

Muhsin 178 Okunma

Cevaplar

 • Muhsin 09 Nisan 2013

  Bana bu mesajlara cevap yazarak herhalde Vodafone şirketi vicdan muhasebesi yapmış oluyor ancak normalde taahhüdüm 11. ay 2013'te bitmesi gerekirken taahhüdümü Vodafone yeniden nisan ayında başlatmış.Yani ben Vodafone'un kendi hatasından dolayı taahhüdümü 4 ay daha uzatmış olacağım.Neyse olay netliğe kavuştuktan sonra bir defa daha BTK'ya ve böyle duyarlı sitelere vermekte fayda var.

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,532468****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 03.04.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Muhsin 23 Mart 2013

  Valla kaç defadır müşteri hizmetlerini aradığımda hep size en kısa sürede cevap verilecektir ancak bu kısa sure hakkında bilgi veremiyoruz diyor.Yine en kısa sure. Şu an faturam işlemeye devam ediyor.Hatta bana sanki bilerek, isteyerek caymışım gibi cayma bedeli için ekstra fatura çıktığını bildirdiler.Ey Vodafone hayrını gör hattının.Numaramı istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön