25 Kasım 2013

Vodafone Hattımı İptal Etmemi İma Ediyor!

Vodafone'dan vodem aldım. İlk ay kullandım 3 ay faturalarımı ödeyemedim, 2 ay ben ödeyemedim. 1 ay boyunca da Vodafone merkezlerinde nakit ödeme yapılamadığını sistemde sorun olduğunu söylediler. Neticesinde özel ödeme merkezinden borcumun tamamını ödedim ve bu ana kadar kimse aramadı uyarmadı da ve bugün halen kullanmakta olduğum vodeme ait 124 tl'lik bir fatura yolladılar hem de hattın kapalı olduğu aya ait.

Aradığımda taahhüdü yerine getirmediğiniz için ceza diye bilgi veriyorlar. Şimdi soruyorum aktif bir kullanıcıyım Vodafone böyle bir fatura yollayarak bana hattı iptal etmemi açıkça ima ediyor. Benden bir senede 450 tl kazanma şansı varken 124 lirayı haksız olarak alarak beni dışlıyor.

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön