25 Ocak 2016

Vodafone Hattımı Faturalı Yaptılar!

Sim kartım kaybolması sebebiyle yeni kart çıkartmak üzere Çanakkale Kepez Çağrı İletişime başvurdum. Bana ek olarak bir paket de vereceklerini devam etmek istersem de her ayın başında tekrar alabileceğimi söylediler. Kabul ettiğimde adres amaçlı fatura veya bankamatik bilgilerimi istediler. Üzerimde fatura olmadığı için bankamatiğimi verdim.

Eve geldiğimde öğrendim ki hattımı faturalı bir tarifeye geçirmişler. Sırf beni faturalıya geçirip komisyon almak amaçlı yaptıkları bu oyunun haksızlık olduğunu 542'yi arayarak söyledim. Benimle konuşan bayan bir şey yapamayacağımı üstelik fesih edersem de indirimsiz fiyat üzerinden ücret ödeyeceğimi söyledi.

Dilan 110 Okunma

Cevaplar

  • Dilan23 Ocak 2016

    Çağrı iletişime tekrar gittiğimde bankamatik bilgilerimin silinmesini istedim üstüne sadece 2 çizgi attılar bu böyle olmaz dedim, o anda bilgilerimi başka bir kağıda yazdıklarını gördüm. O kağıdı da almak isteyinjce başka bir kağıdı elime vermek istedi bayan görevli. Yani farketmeseydim bilgilerim kopyalanacaktı, ve belki de kopyaladılar ben son kopyalarını yakaladım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön