09 Eylül 2013

Vodafone Hattımı Başka Operatöre Taşımama İzin Vermiyor!

Uzun yıllardır Vodafone kullanıyorum fakat artık zerre kadar memnun değilim. Bu yüzden hattımı Avea'ya taşımak için başvurdum. Hattımı taşıma talebim Vodafone tarafından : "Numara taşıma talebiniz,hattınızın yasal sahibi bilgisini güncellemiş olmanız sebebiyle reddedilmiştir. " gelen bu mesaj ile engellendi.

Halbuki hat annemin üzerineydi ve kendi üzerime Ocak 2013'de aldım. 90 günlük periyot fazlasıyla doldu.Ayrıca hattımı Vodafone Aydın Şubesi'nden üzerime aldım. Ücretli ücretsiz devir var denilmedi,bir bilgi verilmedi direk geçirdiler. Şimdi ise böyle sorun çıkartıyorlar. Defalarca pişmanım Vodafone kullandığım için. Bir çözüm istiyorum artık bu soruna.

Furkan 251 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Alınan ek paket anlık olarak yasımakta olup, çıkıcak olan dönem faturasına yansıtılmakta olup, tarafımızdan müdahale de bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön