11 Ekim 2013

Vodafone Hattımı Aktif Hale Getirip Fatura Kesmiş!

Vodafone hattımı iptal ettirmeme rağmen hatta konuyla ilgili 2 kez arayıp teyit almama rağmen nasıl oluyor da aktif hale getirilip fatura kesiliyor? Sesli yanıt sisteminiz işe yaramıyorsa geriye dönük kontrollerde bulunmuyorsanız neden o sistemi kullanıyorsunuz? Ben kullanmadığım ve iptal ettirmiş olduğum hattıma boşu boşuna neden 2 aylık üstelik fatura ödüyorum?

Cevap olarak beni aradıklarını ulaşamadıkları için iptal edilmediğini söylüyorlar fakat ben hattımı kontrol ettiğimde bu numara kullanılmamaktadır diyordu ve Cep şubesinden de kontrol ettirdim. Onlarda iptal edildiğini söylemişti. Ben 1 TL dahi ödemiyorum. Tüketici haklarına kadar götüreceğim bu konuyu.

Ceyda 59 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda22 Ekim 2013

    Vodafone devri kapanmıştır.Ailemdede vodafone kullananların hatlarını değiştireceğim.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelendiğinde,541443****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 14.10.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön