14 Ekim 2013

Vodafone Hattımdan Pixofun Servisi Adına Lira Kesildi!

Bundan 2 3 ay önce Pixofun servisinden mesaj geldi ve mesajda hesabınızdan 12 TL tahsil edilecektir dendi ve o zaman hesabımda 3 lira olduğu için 3 lira kesildi ve TL yükleme yapıldığında geriye kalan TL'nin de kesileceği yönünde bir mesaj geldi ve ben 3 aydır TL -yüklemiyorum ve Vodafone'un bu şekilde firmalar ile anlaşmasına anlam veremiyorum.

Ergün 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.10.2013 tarihinde hizmeti veren firma tarafınıza geri dönüş yaparak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğunu belirtmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön