22 Kasım 2014

Vodafone Hattımdan İzinsiz 14 TL Çekti!

09.11.2014 tarihinde sözde bahsi geçen siteye girmiş ve abone olmuşum, hiçbir bilgi mesajı tarafıma iletilmeden. Yaklaşık 2 haftanın sonunda bana bir mesaj geldi 3210 sımsıcak video paketiniz 29.11.2014 tarihinde yenilenecektir iptal için. Gibi bir mesaj sonuna da 02129873010 Konta yazıyor.

Burayı aradım bana paketin iptalini yapabileceklerini söylediler. Hemen de iptal ettiler ama benim hiçbir soruma da cevap vermediler. Haklarında suç duyurusunda bulunacağımı, kayıtlara geçmesini söyledim. Sonra Vodafone'u aradım bana yardımcı olmadılar. Onayım olmaksızın hattımdan çekilen her kuruşu talep ediyorum ayrıca böyle firmalara yol verdiği içinde Vodafone'u kınıyorum.

Caner 1.082 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 26.11.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön