31 Aralık 2013

Vodafone Hattımdan Haksız Ücret Kesiyor!

Benim şikayetim Vodafone'dan wifi modem ile internet paket satın aldım. Spam şeklinde sayfayı açarken sıcak sohbet +18 video resimler gibi bir sitenin tıkla hemen başla tarzında virüs gibi bir şey çıkıyor yanlışlıkla tıklanmış bulunmuşum ki hatırlamıyorum haftalık 12 liraya üye olmuşum.

Vodafone'un işi gücü kalmamış cebimizdeki paramızı haksız yere nasıl alırımın hesabına girmiş. Bilgisayar korsanlığı yapıyor, tövbe edip Vodafone hattımı kapattıydım yıllar önce. Saflık bendeki reklamlara fazla güvenip internet paketi almış ve taahhüt vermiş bulunmaktayım. 12 ay boyunca bende her alanda bana yapılan bu olayı her kulvarda anlatacağım.

Yıldıray 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 07.01.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön