Vodafone Hattımdan Habersiz TL Kesildi.

Sedat K. |

Faturasız hat sahibiyim. 7 Mayıs 2014 tarihinde 3210 numarasından mesaj geldi. "Sımsıcak video paketin aktif edildi" yazıyordu. Hattımdan 12TL kesildi.Oysa ben bu pakete hiç üye olmadım. Ne mesaj attım ne de başka bişiy. Telefondan 2aydır internete bile girmiyorum. 12 Mayıs 2014 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım sadece paketi iptal ettiler. Para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Nasıl olur da habersiz beni bir pakete dahil edersiniz? Vodafone müşteri hizmetlerine mail attım. Gelen cevapta ya mesaj atmışsınız ya da siteden üye olmuşsunuz diyordu. Ben mesaj falan atmadım.Paramı geri verin.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  20:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 30.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Mayıs
  15:20

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."