30 Kasım 2013

Vodafone Hattımdan Habersiz TL Düşüyor!

16. 11. 2013 16:20'de 1gb internetiniz %80 kullandınız diye mesaj geldi.O tarihden sonra her gün internetim ne kadar kaldı sorguladım ve yüzde yüzünüz bitti diye mesaj gelmedi. Tüm mesajlar kayıtlı. Telefonumun sadece açılışta otomatik internetin açık olması yüzünde 3 günde 30 tl param gitti. 1kb için gün başına 10 tl gitti. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen sorun olmadığını söylediler. Mahkemeye vermek istiyorum.

Mehmet 140 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 05 Aralık 2013

    müşteri temcilcisi bugun dönüş yaptı. cevabı aynen buraya yazıyorum. internet paketimde 100 mb olmasına ragmen çok büyük bir dosya indirdiğimden dolayı 30 tl para kesimi olmuş. vodafon internet paketim hala bitmediğini ve bu dosyanın çok buyuk oldugu için bu düşümün oldugunu söylendi. hakkımı her yerde arayacagım ve haksız oldugumu düşünmüyorum. 1- şayet dediğiniz gibi bu dosya çok buyukse neden internet paketim sıfırlanmadan para kesintisine gidildi. dünyanın her yerinde önce satın aldıgınız ürünün bitmesi beklenir sonra para kesintisine gidilir. 2- android işlemcili bir telefon kullanıyorum bir saniye içinde ne kadar büyük bir dosya indirebilirim. 3- internetim bitmediği için paketimin bitttiğine dair mesaj gelmemesini sistem kaynaklı hata oldugunu kabul etmek yerine, dosya çok büyük diye baglamanız çok mantık dışı. 4-ben vodafoneye hakkımı helal etmiyorum. ve paramıda geri alacagım. kalın sağlıcakla. paketimde kb varken cebimdeki paraya gözüme dikmenizi tüm türkiyeye duyuracagım. kalın sağlıcakla

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön