09 Nisan 2014

Vodafone Hattımdan Başkasına Kontör Gönderemiyorum!

Bu aralar nedense Vodafone ile ilgili çok problemim var. Hattımdan başka birisine kontör gönderemiyorum. 7038'i arıyorum on haneli telefon numarası girin diyorlar giriyorum sonra lira miktarını girin diyorlar giriyorum bir süre bekledikten sonra tekrar numara girmemi istiyor tekrar giriyorum sonra yine aynı şey oluyor.

Sanki girdiğim numara, lira miktarı algılanmıyor gibi. Kontörüm var yanlış bir şey de yapmıyorum her zamanki gibi işlem yapıyorum. Sevgili Vodafone bu aralar hizmetinizle ilgili gerçekten büyük sıkıntılarım var. Operatör değiştirmeyi bile düşünüyorum artık. Lütfen bu sorunu çözün.

Aysunur 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön