09 Eylül 2013

Vodafone Hattıma Yüklenen Ek Paketi Geri Almıyor!

Vodafone hattıma yanlışlıkla ek paket yüklendi (6 TL faturama yansıyacak) çağrı merkezini aradım. Bu konu hakkında yanlışlıkla yüklenen paketin geri alınmasını istedim,izah ettim birisi benim telefonla yüklese sonsuz tane ek paket ben ne yapabilirim bu konuda acaba? Lütfen bunu iptal edin. Faturama yansımasın.

Muhammed 34 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed 26 Eylül 2013

  bana verilen cevaptan sonra fikirlerim tamamen değişti firmaya karşı..

 • Muhammed 26 Eylül 2013

  Ben bu cevaptan hiç bir şey anlamadım bana çözüm değil bu budur diyorsunuz ben hattımı en kısa sürede kapatırım operatörü değiştiririm böyle bir yaklaşımı aynen call center da vermişti ben kişiden kaynaklı zannettim meğer şirket politikası buymuş call center çalışanından özür diliyorum biraz sert konuşmuş olabilirim senin hiç suçun yokmuş..

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınıza alınan ek paketiniz anlık olarak çıkacak dönem faturanıza yansımakta olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed 20 Eylül 2013

  Otomatik cevap vererek şikayet cevaplanma oranını 100% göstermek firmanın sorunları çözdüğü izlenimini yaratması ne kadar etik,bu konu şikayetvar.com tarafından irdelenmeli,şikayetime hala dönüş yapılmadı..

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön