21 Ekim 2013

Vodafone Hattıma Yüklediğim TL'ler Kendiliğinden Gidiyor!

Ben telefonuma 10 TL'lik yükledim. 2-3 saat içinde 9 TL kendiliğinden gitti. Hiç kullanmadan internete girmeden kendiliğinden gidiyor. Bu böyle devam mı edecek bir bilgi verin ya! Vodafone'den şikayetçiyim.

Aysu 480 Okunma

Cevaplar

  • Aysu30 Ekim 2013

    peki ben 7070 den gelen mesajları nasıl engelleyebilirim bundan çıkmanın bir yolu var mı? bir de şey sormak istiyorum telefonda vodofone menu diye bir yer var ondaki servisler ücretli mi?

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 541275**** nolu hattınız üzerinden kontrol sağlandığında, 7070 servisinden içerik alımınıza istinaden (Melodi, grafik) 9.6 tl ücretlendirilmiş olduğunuz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön