24 Ocak 2014

Vodafone Hattıma Yüklediğim TL Yok Oldu.

Adıma kayıtlı olan faturasız hatta 15 tl yükleme yaptım paketim gereği. Fakat yükleme sonrası bakiyeniz 0 olduğundan mesaj kullanamazsınız diye bir mesaj aldım. Bakiyemi kontrol ettiğimde -6 tl olduğunu gördüm. -6 tl den fazla borçlanamadığım halde müşteri hizmetlerinden yüklememin internet kullanımına gittiği cevabını aldım. Yükleme yaptığım tl'yi geri istiyorum. Normalde bakiyesi bulunmayan telefondan işlem yapmak istediğin hattan bakiyeniz bulunmadığından işleminiz gerçekleşemedi diye mesaj alırken buna nasıl oluyor bana cevap verilmesini istiyorum.

Özlem 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özlem30 Ocak 2014

    şikayetim ile ilgili bana henüz neden dönülmedi merak içindeyim

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön