07 Şubat 2014

Vodafone Hattıma Yüklediğim 30 TL Gelmedi!

03.02.2014 tarihinde Halkbank ATM'sinden 30 tl Vodafone'a tl yükledim. Şu gün olmuş telefonuma yükleme daha yapılmadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım bana yatırdığıma dair dekont ve dilekçe yazmamı istediler o işlemleri de yaptım. Üstüne üstlük benimle dalga geçilir gibi cep lira yükleme işleminiz 06.02.2014 21:49 da cep lira yükleme işleminiz gerçekleşmiştir diye mesaj geldi. Bakiyeme bakıyorum hala 30 tl yok.

Tekrardan müşteri hizmetlerini arıyorum. Vodafone'un bana daha sorununuz çözülmemiş çözüldüğünde iletilecektir diyorlar. Elimde dekont numaramın doğru olduğu bile yazıyor dekontun üstünde eli kolu bağlı bir şekilde Vodafone'un keyfini bekliyorum. Böyle müşteri memnuniyeti falan olmaz.

Cihad 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön