12 Eylül 2013

Vodafone Hattıma Kısıtlama Getirdi!

Diyarbakır'a yeni tayin olmuş bayan bir memurum. bu taşınma evresinde telefonla yaptığım uzun görüşmeler oldu ve tarifemi aştım. Normalde 50 TL fatura ödeyen bir müşteriye fatura tutarı 540 TL olunca mı Vodafone çağrı merkezi tarafından aranılıp haber veriliyor?

Ayrıca aranma sebebim bilgi vermek için değil kısıtlama getirilecek deseydi. Akşamın 19. 30'unda aranmamın arkasından telefon hemen kısıtlandı. Ben arayıp aileme bile haber veremedim.

Daha sonra müşteri temsilcileriyle yaptığım konuşmalarda bu hakkı nasıl buluyorsunuz onayım olmadan dediğimde biri bana sizin kısıtlama limitiniz 750 TL dedi. Öyleyse neden daha erken kısıtlama getirildi? Tarifemde hakkım olan mesaj ve internet paketimi neden kısıtladınız?

Hayat 1.327 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Ara ödemenin kullanmış olduğunuz abonelik paketi ve bu doğrultudaki kullanım alışkanlıklarınızda farklılıklar olması durumunda, abonelerimizin güvenliğinin göz önüne alınarak çıkarıldığını belirtmek isteriz. Çıkarılan ara ödeme tutarının ödenmesi talep edilerek, ödemesi yapılan ara ödeme tutarı çıkacak dönem faturanız içerisinden düşülmektedir. Ara ödeme uygulamamız, Abonelik sözleşmenizin "Mali yükümlülükler" bölümünde "Vodafone, gerekli gördüğü hallerde aylık fatura tarihinden önce , ABONE ' nin belirli bir bedeli Ara Ödeme adı altında ödemesini talep etme hakkını saklı tutar. VODAFONE tarafından nakden tahsil edilen Ara Ödeme veya avans tutarı takip edilen aylık faturalardan mahsup edilir" ifadesi yer almaktadır. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde, görüşmelerinizin yoğun olması sebebiyle ara ödeme çıkarıldığını ve hattınıza kısıtlama getirildiğini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön