04 Eylül 2013

Vodafone Hattıma İnternet Kullanım Ücreti Yansıttı!

535 305 **** nolu Vodafone hattıma 58 TL internet kullanım ücreti yansımıştır. Hattın kullanılmış olduğu cihaz herhangi bir internet erişim özelliği olmayan basit bir cihazdır. Böyle olduğu halde ve hat telefondan hiç çıkarılmamak kaydıyla aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Herhangi bir internet kullanımı yapmadığım halde neden internet kullanım ücreti yansıyor sebebini çok merak etmekteyim !
Çağrı merkezi yetkileriyle yaptığım görüşmede hiçbir sonuca varamadım. Talebimin acil olarak incelenmesini ve 545437**** nolu numaram üzerinden bana dönüş yapılmasını rica ederim.

Emre 26 Okunma

Cevaplar

  • Emre 19 Eylül 2013

    ?????????????????????????????????????????????????????????????? VODAFONEE YAPTIĞI HATANIN ARKASINDA DURMUYOR. HALEN ŞİKAYETİME İSTİNADEN AÇIKLAYICI BİR SONUÇ ALAMADIM.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinden, 535305****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön