23 Eylül 2013

Vodafone Hattıma Başkent Grup Mesajları Geliyor!

Vodafone hattıma Başkent Grup adı altında anlamsız mesajlar geliyor. Konuyla ilgili daha önce okuduğum şikayetlerde numaraların operatör tarafından satıldığı yazılmıştı. Mesajda şöyle bir numaraya çağrı atmamız isteniyor : 0312 911 10 10. Şimdi kapanmış olsa da, baskent sms isimli bir sitede toplu sms gönderimi yapıldığını gördüm. Muhtemelen bu servis kullanılarak rahatsız ediliyorum. Ayrıca sadece bu da değil. Saçma sapan ürün reklamları. Kendinize gelin! Numaram henüz yeni sayılır, öyle bir yere verdiğim falan da yok. Bu operatöre güvenmiyorum.

Fatma 341 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 3 parti firmalarından (logo, melodi vs...) gelen sms'ler tarafımızdan engelenebilmektedir. Banka, market (vs..) gibi gelen reklam mesajları tarafımızdan iptali sağlanamamakta olup, tarafınızdan iletişim bilgisi olarak verilmiş ve reklam olarak gelen numalara ancak tarafınızdan ulaşıpda iptali sağlanabileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön