11 Kasım 2014

Vodafone Hattıma 2 Adet İnternet Paketi Tanımlı!

Hattıma 2 adet internet paketi tanımlı. Bir tanesi aylık 100 MB ve 4.5 TL/ay ödüyorum. Diğeri ise 1 Gb ve tarifemin içine dahil olduğu için ekstra ücret ödemiyorum. Nasıl oluyor da bir hatta 2 adet data paketi tanımlı olabiliyor? 100 MB olanın derhal iptal edilmesini ve geçmişte ödediğim tutarın iadesini talep ediyorum. Vodafone'dan şikayetçiyim!

Akcan 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Akcan18 Kasım 2014

    Yalnızca ekstra olan paketim iptal edildi. Zaten ben istediğimde iptal edebilirdim. Buraya yazma nedenim olan ücret iadesi konusunda ise, talebim incelenmiş ancak hatalı ücretlendirme olmadığı bildirilmiştir. Vodafone bu konuda hayal kırıklığı yaratmıştır.

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön