26 Mart 2013

Vodafone Hattım Üzerinden Cihaz Alınmış!

Uzun süredir kullanmakta olduğum Vodafone hattımı geçen ay **ya taşıdım. Vodafone dan her ay 35 tl civarı gelen faturam son fatura 127 tl geldi. Son fatura çok yüksek gelince dün akşam müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri bana hattım üzerinden cihaz aldığımı ve taahhüt süresi dolmadığı için kalan bedelin son faturama yansıtıldığını söyledi.

Kullanmakta olduğum hat üzerinden hiçbir kampanyaya katılmadım ve cihaz almadım. Almadığım bir cihazın bedelini ödemiş bulunuyorum. Yetkili kişilerin şikayetimi değerlendirerek mağduriyetimin giderilmesinde yardımcı olmalarını istiyorum.

Ramazan 27 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 27 Mart 2013

    Sayın vodafone müşteri hizmetleri ben hiç bir sözleşmeye imza atmadım eğer elinizde benim imzam olan bir sözleşme var ise bir kopyasının tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,546466****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezi tarafından kampanya katılımınızın gerçekleştirildiği görülmüştür.Ayrıca mevcut kampanyalarımızda sözleşme imzalayarak dahil olduğunuzun bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön