15 Ocak 2015

Vodafone Hattım Üzerinden Birileri Sürekli İçerik Satın Alıyor!

2 haftalık Vodafone hattım üzerinden sürekli c-con-soho lokasyon diye bir içerik satın alınmış. Vodafone müşteri temsilcileri bilgim olmadan böyle bir içerik satın alınamayacağını söylediler hattı kısıtlayın dedim onlarda onayladılar. Aradan 2 gün geçti faturam 2200 TL oldu.

Tekrar aradım Vodafone'u yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler birileri beni yanıltıyor dünya devi olduğunu iddia eden Vodafone ise duruma müdahale edemiyor sadece izliyor, faturanın kesilmesine daha 10 gün var böyle giderse Vodafone'un umursamaz tavrı yüzünden faturam 10 bin liranın üzerine çıkacak. Telefonumla tek yaptığım şey Vodafone kolay reklam uygulamasını indirmekti.

Volkan 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön