Vodafone Hattım Üzerinden Birileri Sürekli İçerik Satın Alıyor!

Volkan G. |

2 haftalık Vodafone hattım üzerinden sürekli c-con-soho lokasyon diye bir içerik satın alınmış. Vodafone müşteri temsilcileri bilgim olmadan böyle bir içerik satın alınamayacağını söylediler hattı kısıtlayın dedim onlarda onayladılar. Aradan 2 gün geçti faturam 2200 TL oldu.

Tekrar aradım Vodafone'u yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler birileri beni yanıltıyor dünya devi olduğunu iddia eden Vodafone ise duruma müdahale edemiyor sadece izliyor, faturanın kesilmesine daha 10 gün var böyle giderse Vodafone'un umursamaz tavrı yüzünden faturam 10 bin liranın üzerine çıkacak. Telefonumla tek yaptığım şey Vodafone kolay reklam uygulamasını indirmekti.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  12:18

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."