21 Nisan 2014

Vodafone Hattım Tekrar Açılmasına Rağmen, Taahhüt Ücreti Yansıtıldı!

23.03.2014 tarihinde evrak eksikliğinden dolayı hattımın iptal edilmesinden sonra türlü uğraş ve gayretlerle hattımın tekrar açılmasına rağmen taahhüt ücreti tarafıma yansıtıldı.

Bununla ilgili Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda beni hatta bekletti 20 dk ve sonrasında kapattı. Sonrasında tekrar arayıp şikayetimi anlattığımda bana hat ile ilgili evrak eksikliğinin giderilmediğini dolayısıyla bir şey yapamadığını, defalarca göndermeme ve faks göndermeme rağmen evraklarımı fakslamam gerektiğini söyledi ve hiçbir şekilde yardımcı olmadı ilgilenmedi.

Seyfullah 54 Okunma

Cevaplar

  • Seyfullah27 Mayıs 2014

    vodafone genel merkezden tarafım aranıp faturanın iptal edildiği söylenmesine rağmen fatura hala duruyor hattım üzerine 2 adet taahhüt yapılmış ve şuanda kısıtlı durumdadır

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön