27 Ağustos 2013

Vodafone Hattım Mesaj Almıyor!

Geçen hafta cumartesi gününden beri telefonum hiçbir şekilde "sms ileti raporu" almamaktaydı. Bende karşı tarafın telefonunun kapalı olduğunu düşünmüştüm. Taki dün 7000'e dakikamı öğrenmek için mesaj atana kadar. İleti raporu gelmiyor, telefonum karşı taraftan mesajı almıyor, ya da geç alıyor.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm ##002# ibaresini yapmam istendi ancak somut çözüm olmadı. Şu anda da telefonum mesaj almıyor telefon değiştirdim sorun devam etmekte. Kocaeli'nde şebeke çalışması olduğunu cumartesi bittiğini müşteri hizmetleri söyledi. Dün gece düzeldi ancak yine başladı sorun. Vodafone bununla ilgili nasıl bir çalışma yapacak? Sorun büyük gerçekten.

Çağrı 126 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı28 Ağustos 2013

    Bu sabah aramışsınız sanırım ancak duymadım. Şu anda problem çözülmüş durumda. Kocaeli, Düzce ve Adapazarı'nda şebeke kaynaklı arama yapamama alamama, sms gönderememe ve alamama problemleri yaşanmaktaydı ve sorun şu anda çözülmüş durumda. İlginiz için teşekkür ederim. Herhangi aksi bir durumda tekrar sizlerle paylaşmak isterim. İyi çalışmalar dilerim, hassasiyetiniz içinde ayrıcana teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön