28 Ağustos 2013

Vodafone Hattım Kısıtlanmış Durumda!

Vodafone faturalı hattımın faturası yüksek geldi ve müşteri temsilcisi ile görüştüm evet yüksek dedi. Şikayetinizi alıyorum dedi ve 15 iş günü içinde arayacağını söyledi. Dönmediler 15 günü geçti. Hattım şuan kısıtlanmış durumda. Faturayı ödemiyorum çünkü yüksek fatura olduğu için mağdurum. Ne kadar daha bekleyeceğim?

Cihan 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiş olup, daha sonraki fatularınızdan düşürüleceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cihan 09 Eylül 2013

    daha ne kadar beklemem lazım ki tam 1 ay oldu halen bir çözüme ulaşmadı mi? geri dönüş ne zaman olacak bu arada madur ihtiyacım olduğundan dolayı faturayı ödemek zorunda kaldım.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön