27 Ağustos 2013

Vodafone Hattım Kayıtlı Görünmüyor!

19.08.2013 tarihinde hattımı Vodafone'a taşıma talebinde bulundum. İşlemler yapıldı bana sms ile 24.08.2013 tarihinde saat 02.29'da numaramın tanımlanacağı mesajı atıldı. Ben herkesi arayabiliyorum ama beni arayanlara Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara bulunmamaktadır diye telesekreter konuşması çıkıyor. Mağduriyetimin derhal giderilmesini istiyorum. İşimden gücümden oldum 3 gündür.

Rıdvan 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerr sağlandığında arama alabildiğiniz tespit edilmiş olup, sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön