Vodafone Hattım Haksız Kesinti Yapıldı!

Faruk Y. |

Telefonumun menüsündeki Vodafone menü bölümüne tesadüf merak ederek girdim. Burada sinema eğlence oyun vb . gibi özel servisler vardı. İnternete girildiğini zannettim ilerleyen zamanlarda sürekli 2 TL 1.2 TL sürekli ücret kesildi. Bu günlerce devam etti. Hiçbir ürün almadan telefonuma herhangi bir şey almadığım halde 20 TL civarı bir ücret kestiler.

7070 müşteri hizmetlerini 0549 870 00 ** aradım haksız yere ücret kestiklerini kesmemelerini söylememe rağmen sürekli bu parayı aldılar. Özel servislere girerken herhangi bir ücret alınacağını ne kadar kesileceğini hiçbir şekilde ikaz etmiyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  12:56

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,506888****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği ve tarafınıza bilgilendirme yapıldığı görülmüştür.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Haziran
  16:51

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.