30 Aralık 2014

Vodafone Hattım Gününden Önce İptal Oldu!

15/12/2014 tarihinde en az 5 TL transfer ve en az 15 TL yüklemediğim takdirde, hattımın 29.12.14 tarihinde iptal olunacağına dair mesaj aldım. Yalnız 29.12.2014 tarihinden önce hattım iptal oldu ve geri açamıyorum ve TL'de yükleyemiyorum.

Cep merkezlerine gidiyorum müşteri hizmetlerini arayın diyip ilgilenmiyorlar, müşteri hizmetlerini arıyorum cep merkezine gidin ilgilenmiyorlar. Şu an mesaj telefonumda kayıtlı 4440542'den gelmiştir ve şu an 28.12.14 tarihindeyiz. Yarında 29.12.14 olacak bilerek o tarihe atıp beni hatalı çıkarmaya çalışıyorlar, bilmem anlatabildim mi artık.

Ahmet 1.086 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,13.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 13 Ocak 2015

    En kısa sürede diyorsunuz hala geri dönüş yapan kimse olmadı ama...

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön