10 Eylül 2013

Vodafone Hattım Çoğu Zaman Servis Dışı!

Evimde Vodafone hattımı kullanamıyorum. Çoğunlukla servis dışı olarak gösteriyor. Konuşmak için cama yapışıyorum resmen. Hattım şirketim hattı olduğundan çok acil görüşmeler yapmak zorundayım. Müşteri hizmetlerinizi aradım yetkili geldi ben evde olmadığım zamanda ama bir çözüme kavuşmadı.

Merkez mahallesi. Barış sok. Özazimkent sitesi No:* D:* Yenibosna /İstanbul

Şahin 118 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ölçümlerin yapılması için ekibin yönlendirildiği, ancak evde bulunulmaması sebebiyle ölçümlerin bina önünde yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisinin aktarıldığını iletmek ister,ölçüm ekibinin tekrar yönlendirileceği konunun bilgimiz dahilinde olduğunu paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön