10 Temmuz 2014

Vodafone Hattım Çekmiyor.

Ankara kurtuluş'ta Kızılay'a 15 dakika yürüme mesafesinde (yani Ankara'nın göbeğinde) oturuyorum. İleri mahallesi sınırlarında telefon kesinlikle çekmiyor. Kendi evimde telefonla konuşamıyorum. Üstelik bu sadece benim telefonumla ilgili bir sorun da değil. Eve gelen arkadaşlarımda da aynı sorun var.

Daha ilginci sorun evle ilgili de değil çünkü dedeefendi sokağa girdiğiniz andan itibaren hat kesiliyor. Yani telefon sokakta bile çekmiyor. 10 aydır burada oturuyorum artık canıma tak etti. Dün arkadaşım st. petersburg'daki bir iş için iş görüşmesini bile bağıra bağıra yaptı. Baz istasyonu talebiyle ilgili web sitelerinde bir şikayet bölümü bile kurmamışlar.

Raşit 140 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön