Vodafone Hattım Bir Türlü Açılmıyor!

Derya A. |

542'yi defalarca aradım 5 kez Bursa Kent Meydanı AVM şubenize gittim. Hattım 1 haftadır açılmıyor muhatap yok, çözüm üreten geri dönüş yapan yok. Evrakları 2 defa kaybettiniz gidip tekrar sözleşme imzaladım açılacak dediler 1 haftadır açılmıyor. Bugün 542'yi arıyorum yine evraklarınız yok gönderilmemiş olabilir deniyor bu nasıl bir şey. Müşteri memnuniyetinin hiçbir önemi yok mu sizin için. Sizi tüketici haklarına ve ilgili her yere şikayet edeceğim dava açacağım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  14:21

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.