13 Şubat 2014

Vodafone Hattım Bilinmeyen Bir Sebeple Kapatıldı.

Hattı alalı 10 gün oldu. Ödeme konusuyla ilgili bir durum olmamasına rağmen dün akşam üstü hattım birden kapandı ve müşteri hizmetlerini aradığımda idari emir tarafından kapattırıldığı ve hattımın bir daha açılmayacağı söylendi. Bununla ilgili bir bilgilendirme yapılmadığı halde hattımı kullanamıyorum. Bunun neden olduğunu ve sebebini bilmek istiyorum.

İlayda 271 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte gelen çağrının tarafınızdan reddedilmesi sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Şikayet sonucuna yönelik detayları ekte bilgilerinize sunarız; "

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön