24 Aralık 2013

Vodafone Hattı Üzerime Alırken Yüksek Ücret Alıyor!

Vodafone numaram başkasının üzerine fakat hattı alındığı günden beri (10 yıldır) ben kullanıyorum. Hattı kendi üzerime almak istiyorum. Vodafone'a bu talebi mail olarak yazdım. Vodafone hattı alabilmem için önce kimliğimle Vodafone bayiisine gidip ücretsiz geçiş yapabileceğimi, sonra 54,68 TL devir işlem ücreti ödemem gerektiğini bildirdi ki bu ücret çok fazla. Ben bu ücretle yeni bir hat alırım. İnsanları bu şekilde yanıltmaları hoş değil. Sonuçta 10 yıldır Vodafone ailesindenim. Abonelerine yardımcı olacaklarına zora koşuyorlar. Parayı kolay kazanmıyoruz. Sistemleri yanlış. Yazık!

Çiğdem 104 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 26 Aralık 2013

    Gelen maillerde halen aynı bilgi veriliyor.( mailinizde 54,68 TL deniliyor, 4440542 numaralı Müşteri hizmetleri 21 TL diyor , Vodafone Cep Merkezine gidiyorum suan yapmıyoruz deniliyor.) Ki hepsi de vodafone 'da çalışan elemanlarınız . Hangi denilen doğru ? Son maillerimde anlatmaya çalıştığım bu! Ben mi ifade edemiyorum yoksa siz mi? Bana verilen bilgilerin hepsi farklı farklı ama bana bilgiyi verende yine Vodafone çalışanları. Daha ne yapabilirim? Sonuç halen yok ! Müşterilerinizle ilginiz bu kadar mı?Hergün farklı kişi arıyor farklı bilgiler veriliyor .Verilen bilgiler tutarsız!

  • Çiğdem 25 Aralık 2013

    Evet arandım. Müşteri hizmetleri olumlu konuşurken; gittiğim Vodafone bayileri( kaç bayiye sordum )kimi olmaz dedi ,kimi olur ama bugün yapmıyoruz dedi , kimi ücretsiz dedi ,kimi ücretli dedi .Yani herkes tutarsız konuşuyor .En önemlisi işlemim yine olumsuz sonuçlandı. Bana gelen mail olsun, Müşteri Hizmetleriyle yaptığım telefon görüşmesi olsun , gittiğim Vodafone bayileri olsun sağlıklı bilgi vermedi. Aynı hizmet altında çalışmıyor musunuz?

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön