22 Ekim 2014

Vodafone Hattan Çıkma Bedeli 133 TL!

Yaklaşık 3 ay önce Red tarifesine geçtim (49 TL) hiç tarifemi ödemedim hep fazladan 60-70 TL geldi, sorduğumda bir yerlere mesaj atmışsınız, bir yere abone olmuşsunuzdur cevapları aldım. En son bayramda toplu mesaj attım harici 8,49 TL yansıtmışlar 20-30 kişiye atıldı. 1000 SMS hakkım var dedim toplu mesajlar multimedia imiş yansıtılmış komik! 2 hattım var, birine 133 TL Tarife (49 tl) diğerine 203 TL (tarifem:34,90) ceza kesilmiş. Ödemeyeceğim düzeltin ödeyeyim.
Mutlu, haksız kazançlar Vodafone.

Şafak 112 Okunma

Cevaplar

  • Şafak24 Ekim 2014

    Merhaba, arama yapıldı kendilerini aklayıcı beyanatlar verildi, sorduğum soruların, taahhüt dışı fazladan kestikleri faturalara hiç bir şekilde yanıt verilemedi. Umarım bu yazdıklarım bazı kullanıcılara örnek olur ve vodafonenin beni düşürdükleri duruma başkaları düşmez! Mutlu ve Haksız Bol Kazançlar Vodafone.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön