04 Şubat 2014

Vodafone Hatları Kapatınca Fatura Çıkardı!

Bundan 6-7 ay önce hattımı Vodafone'a taşımıştım ve yeni bir Vodafone hattı almıştım. Hatları 3 ay kullandıktan sonra hatlarıma kısıtlama getirdi. Eksiksiz fatura ödememe rağmen hatlarım tam 3 hafta boyunca açılmadı bende çareyi hatları tekrar taşımakta buldum ve şimdi siz kullanmadığım ve beni mağdur durumda bıraktığınız halde benden 2 aylık hat kullanım ücreti ve cayma bedeli istiyorsunuz.

Bugün hukuk bürosu mesaj atmış 480 tl borcum olduğunu söylemekte ben mağdur olmuşken size tam 3 hafta boyunca her gün yalvardım.Yine de hattımı açmadınız. Ben bu 480 tl'lik kullanım yapmadım. Zaten son 3 hafta hatlar kısıtlıydı. Faturaya itiraz ediyorum.

Hamza 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön