13 Mart 2014

Vodafone Hatasını Kabul Etse de Para İadesi Yapmıyor!

Vodafone'un yurtdışı kampanyası dahilinde günlük 9.90 ödeme yaparak tarifemi kullanmak istedim. 12 Şubatta başlayan gezimde 18 Şubata gelindiğinde kotamın dolduğu ek paket alarak aynen devam edebileceğim müşteri temsilcisi tarafından söylendi. Ayrıntıda yurtdışında olduğumu ne yapmam gerektiğini açık açık soruyorum.

Neticede 808 TL fatura yansıtıldı. Yaptığım uzun itirazlar sonucu haklı bulundum ama paramın sadece 280 TL'si iade edildi. Haklı olduğum halde benimle pazarlık yapılıyor adeta. Bundan daha utanç verici olanı sorduğunuz soruların cevabı yok. İlk itirazımda ses kayıtlarına bakın dedim haksız bulundum ses kayıtları incelenmeden. Güven veren bir firmadan çok ama çok uzaktalar.

İbrahim 81 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim20 Mart 2014

  vodafone tam bir hayal kırıklığı net değiller kurumsallıktan uzak geçiştirmeci bir politika, bilgilendirme çok kötü...

 • İbrahim14 Mart 2014

  ve bir sıkıntıda ben herşeyi müşteri hizmetlerine arayıp açık açık anlatıyorum ama bana cevaplar yüzeysel bir mesajla geliyor 'hesabınıza iade işlemi gerçekleşti ' şeklinde tekrar arayıp sormasam kaç para iade edildi neden dolayı ne nasıl hiçbirinin cevabı yok müşterinize biraz daha değer verin ben 10 yıldır memnuniyetle kullandığım türkcell i bıraktım daha mantıklı bulduğum için vodafon u ama yanıldığımı anlıyorum dünya çapında kurumsal firmaya yakışmıyor

 • İbrahim14 Mart 2014

  müşteri hizmetlerinize nasıl ulaşacağımı çok iyi biliyorum defalarca konuştum ama kendileri detaylı açıklamalı cevaplar istediğimde o bilgilere ulaşamadıklarını söylüyolar daha yetkili birini istediğimde ise yapacakları bişey olmadığını. benim tek isteğim eğer benim hesabımdan fazla gelen tutar neden oldu bana açıklamalı ayrıntılı aktarılırsa bende daha sağlıklı itiraz eder ve hakkımı ararım aksi takdirde hukuksal süreçle bu bilgilere ulaşmak zorunda kalacağım

 • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.03.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön