14 Nisan 2015

Vodafone Hatalı ve Yüksek Faturalandırma Yapıyor!

Abonesi olduğum Vodafone Nisan ayı faturamı yanlış kesmiş. Yetkiliyle görüşmeye çalışıyorum çözeceğiz deniyor beklemeye alıyor. Sonrasında hat kendiliğinden suratıma kapanıyor. Gece yarısı arıyorum bu sefer telesekreter bakım hizmeti var yarın arayın deniyor. Genelde memnun olduğum firmanız geri dönüşte yapmıyor.

Hattım hepsi bir tarifesi ve sabit ücret geliyor (35 TL) kota aşarsan zaten kesiliyor. 2 hafta önce de yurt dışına 3 günlük Makedonya ziyaretim için 30 TL karşılığı internetten online yarım saat görüşme satın aldım. Bu pakette zaten dönüş yolunda sürem bitince otomatik kesildi. Sonuçta bana gelmesi gereken fatura 35+30 TL toplam 65 TL olması gerekirken 125 TL kesilmiş düzeltme bekliyorum.

Mustafa 74 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa13 Mayıs 2015

    Bu faturayla ilgili son görüştüğüm yetkili (konuşma kayıtlarında sabit) mayıs ve haziran faturalarında gereken indirimin yapılarak hatanın düzeltileceğini söylemesine rağmen bugün kesilen mayıs faturamda hala hiçbir işlem yapılmadığını üzülerek görmekteyim. Demek ki müşteri kaybı Vodafone'un hiç umurumda değil. Sözünün arkasında duramayan Vodafone benden hem yurtdışı paket faturasının parasını aldı hem de standart tarifeyle 2.defa mükerrer ücretlendirme yaptı. Tek çare mahkeme yolu sanırım.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön