04 Kasım 2014

Vodafone Hatalı Tarife Nedeniyle Çıkan Fazla Fatura!

T**kullanıcısı iken Vodafone personelinin mutlu ailem paketini % 50 indirimli kullanabileceğimi söylemesi üzerine iki hattımı red extra tarifesine taşıdım. 85 TL fatura bedeli % 50 indirimli olarak gelmesi gerekirken söylenen rakam gelmedi. İki hattımda gelen faturaları birbirinden farklı olarak geldi.

Müşteri hizmetlerini aramama rağmen hata bayii tarafından yapıldığını söyledi. Bayii ile görüştüğümde onlarda suçu müşteri hizmetlerine atıyor. Sonuç olarak mağdur olan yine müşteri olmuştur. Hala Vodafone tarafından tarafıma dönüş yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum. Bu şikayetimi BTK ve Tüketici haklarına da ilettim Vodafone ile tüm yasal süreci başlatmış bulunmaktayım.

Ali 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali 09 Kasım 2014

    turkcell kullanıcısı iken vodafonun yapmıs oldugu kampanya dogrultusunda mutlu ailem tarifesine gecmek icin iki hattımı yuzde elli indirimli red ekstra tarifesine tasıdım hatlarımın acıldıgında indirimsiz oldunu gordum bunun uzerine musteri hizmetlerini aradım sorunun bayi tarafından kaynaklandıgını soylediler bayi aradım fakat sorunu cozemediler ve benim bilgim dısında tarifemi degistirdiler bunun uzerine faturam farklı gelmistir magdur oldum

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön