Vodafone Hatalı Sözleşmeyi Düzeltmiyor!

Adem E. |

Öncelikle daha önce yazmış olduğum şikayetlere cevap olarak hep aynı tarz mesaj gönderdiğiniz için anlaşılan o ki her mesaj yazdığımda klişe cevap veriliyor.Bana sorguladığınız kadar bir de sizin ürünlerinizi pazarlayan alt bayilerinizi sorgulasaydınız benim sorunum çoktan çözüme kavuşacaktı.

Sizden ricam bir de bayinize danışsanız hatayı kabul ettiklerini söylüyorlar ama düzeltmeye gelen yok.Sayın yetkili lütfen müşteri hizmetleri ile konuşmalarımı tek tek dinleyin ve bu sorunun bayi kaynaklı olduğunu anlayın ve işlemimi artık düzeltin!

Etiketler :

Personel Davranışı Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem E.
  24 Aralık
  18:35

  Evet bende biliyorum 10.12.2013 tarihinde görüşme yapıldığını.Ama sözleşmedeki hatanın sizin pazarlamacınıza ait olduğunu ısrarla söylüyorum Lütfen standart cevap vermek yerine sizin bayiliğinizi yapan firma ile iletişime geçerseniz bence daha tatmin edici ve çözüme yönelik cevap olacak.

 • 24 Aralık
  13:29

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  10.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.