16 Ağustos 2013

Vodafone Hatalı Hesaplanan Fatura!

Bu ay bana elektronik olarak gönderilen faturamı alır almaz kontrol ettiğimde 157,50 TL'lik bir fatura ile karşılaştım ve faturamda 94 TL var olmayan cihazımın ücretini ödemem gerektiğini gördüm. Doğal olarak itiraz sürecini başlattım. Şimdi bu sürecin yasal olarak tamamlanmasına 2 gün kala yurt dışına çıkmam gerekiyor.

Ve bunu da Vodafone çağrı merkezine yaklaşık 4 - 5 gün önce belirttim. Şimdi bana diyorlar ki 20 Ağustos'a kadar size geri dönüş yapılacak ama 23 Ağustos'ta (-ki bu ben yurt dışında iken-) faturanızı ödemediyseniz telefonunun kapanacak. Şimdi müşteri olarak bu hatanın bedelini ben yani müşteri ödüyorsa, niye insanlar Vodafone kullansın ki?

Serhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Cihaz kampanyası sona ermesine rağmen faturanıza cihaz taksiti ücreti yansıması sorunu nedeni ile yansıyan ücretin iadesinin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön