Vodafone Hatalı Faturalandırma Yaptı.

Mustafa A. |

Vodafone müşteri temsilcisi,tarifen bitmeden önce beni arayarak kullanmakta olduğum 2 faturalı hattımın tarifelerini sesli kayıt sisteminde güncelleyerek kampanya bitiminde yeni tarifenin geçerli olacağı bilgisini bana vermiş olmasına rağmen,Haziran ayında son bulan tarife 1 ay boyunca kampanyasız göründüğü için ekstra kullanımlar bir güzel faturaya yansıtılarak yaklaşık 10 kat fazla bir fatura tarafıma kesilmiştir. işin komik yanı ne kadar ücretli olarak Vodafone müşteri temsilcilerini arasam da hem konuya çözüm bulamadıkları gibi hem zamanımı hemde para mı almaya devam ettiler. iletişim devi vodafone müşteri ilişkilerinde sınıfta kaldı. Bu saatten sonra ne yapsa boş artık benim için.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  12 Ağustos
  08:55

  HERKEZ TARAFINDAN BİLİNEN BİR FİRMANIN DAHA ÇOK ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMASI GEREKİR.

 • 07 Ağustos
  15:19

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Ağustos
  12:10

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.