24 Aralık 2013

Vodafone Hatalı Faturalandırma Yaptı!

Vodafone fatura ücretinde yapmış olduğu hatanın bedelini yine müşterisine ödetiyor. Gönderdiği mesajla hatalı faturalandırma yaptığını kabul eden Vodafone numarayı arayın diye bildirim gönderiyor fakat aradığınız numara size bilgi veremediğini, genel merkezi aramanız gerektiğini söylüyorlar.

Genel Merkezi arayınca telefon numarasına fax adresi veriyorlar ve bu adrese iban numaranızı fakslayın deyiveriyorlar. Faturalandırma konusunda yanlış benim yanlışım mı ki bu kadar uğraşıp birde masraf yapıyorum.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Aralık 2013

    Fax numarasi olan 02123675000 a defalarca bilgilerimi dilekce formatinda yazarak imzali fax çekmeme rağmen 9.07 tl lik memnuniyet iadesini gerçekleştiremeyen vadafone hala neyi bekliyor çözüm için anlamadim iade alacağim miktardan daha çok fax ücreti ödemiş bulunmaktayimm..BU NASİL BİR KORELASYONDUR NE SÖYLEYECEK KAVRAM NE DE SÖZCÜK BULABİLİYORUM..

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,25.12.20.13 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön