24 Eylül 2013

Vodafone Hatalı Fatura Kesti!

Geçen ay hattımı Vodafone dan başka bir operatöre taşıdım. Fakat kullanmadığım aya istinaden Vodafone bana fatura gönderdi. Hatta gönderdiği faturaya borcunu bitirdiğim halde almış olduğum telefonun taksidini de yansıtarak yüksek tutarda bir fatura kesti. Vodafone'u aradım ve faturanın düzeltileceğini söyledi fakat faturayı ödemem gerektiğini iletti.

Bende kendilerine bu faturayı ancak düzeltme yapıldığı takdirde ödeyeceğimi söyledim ve bana yardımcı olamayacaklarını bildirdiler. İşin enteresan yanı Vodafone'da başka bir hattım vardı ve bir sene önce o hattımı da başka bir operatöre taşıdığımda Vodafone aynısını yapmıştı. Konu düzeltilmezse hakkımı yargı yoluyla arayacağım.

Galip 32 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız incelenmiş alacak giriş işlemleri yapılmıştır. Dönem faturanızın ödendi kaydına alınabilmesi için tarafınızdan ödenmesi gereken 25,3 TL ' nin Tesis hesabına ödenmesi gerekmektedir. Tesis hesabına ait bilgiler ekte yeralmaktadır; Banka Adı: Vakıfbank TAO Sorumlu Şube: Avrupa Kurumsal Şube Şube Kodu: 423 Müşteri: Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. IBAN:TR930001500158007295293190 İlgili ödemenin yapılmasının ardından dekontu 02123675000 numarasına faks göndermenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Galip 21 Ekim 2013

  Merhaba Şikayetimden itibaren bir ay geçmesine rağmen vodafone dan herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Bu arada bahsettikleri faturanın da son ödeme tarihi geçti. Saygılarımla

 • Galip 11 Ekim 2013

  henüz hiç bir şekilde geri dönüş yapmadılar.

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön