19 Eylül 2013

Vodafone Hatalı Fatura Kesti!

Vodafone sabit paketim vardır. 1 yıldır 40 lira sabit ödemem vardır. Bu ay 3.18 lira diğer ücretler adı altında kesmişler. Ayrıyeten devlet vergilerini tüm faturama 2 kere kesmişler. Toplam 63 liraya yakın fatura kesmişlerdir.

Müşteri hizmetlerinden C... bey ile 18.09.2013 tarihinde görüşülmüş olup açıklama olarak yapacak bir şey yok denilmiştir. Şayet ben Vodafone mevcut müşterisinden fazla fatura kesip yeni müşterilerine bol kampanyalarımı yapıyor. Teşekkürler Vodafone bir müşterini kaybetmek üzeresin.

Erkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 20 Eylül 2013

    VODOFONEDEN BANA MAİL ATICAKTI DETAYLI FATURA GÖRMEM İÇİN ARKADAŞINIZ ATMADI

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,554958****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik 19.09.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte detaylı bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön