Vodafone Hatalı Fatura 4 Aydır Bekliyor!

Mustafa Y. |

28.02.2014 tarihinde 248 TL yanlış fatura tarafıma kesildi. Gerçek fatura tutarlarının acil bir şekilde kendime yansıtılması gerektiğini beyan ettim.Vodafone müşteri hizmetleri tarafından yapılan incelemede 190 TL hatalı ve fazla faturalandırma yapıldığı tespit edildi ancak herhangi bir çözüm sunulmadı.

Özetle,bu yaklaşık 4 aylık süreçte neye göre nasıl ücretlendirme yapıldığını bilmeden, operatörünüzü kullanmaktayım.Bu durum tüketici haklarının herhangi bir maddesiyle bağdaşmamaktadır.Aylardır çözüm beklemekteyim.Faturanın iptalini,geçiş yaptıktan sonra ne kadarlık kullanım yaptıysam, şeffaflık ilkenize göre beyan edilmesini,konunun acilen çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  30 Nisan
  17:29

  Merhabalar.

  En kısa sürede dönüşünüz, tekrar 4 ay mı sürecektir ?

  Teşekkürler.

 • 28 Nisan
  21:56

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.