22 Ocak 2014

Vodafone Hat Taşırken Sıkıntı Yaşattı!

Ayın 13'ünde hattımı Turkcell'den taşımak için Hatay Merkez'den başvurdum. Başvurumu yapıp sözleşmeyi imzalayıp işlemleri tamamladım. Normalde taşıma işleminin altı gün içerisinde tamamlanması gerekirken ayın 22'sinde geçiş olacakmış.. Bunun sebebi de başvuruyu yaptığım cep merkezinin ayın 18'inde işlemlere başlamış olmasıymış.

Başvurunun 5 gün gecikmeli işleme alınması eski operatörüm Turkcell'den bir fatura daha ödememe sebep olacak. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerde direk cep merkeziyle muhatap olmam gerektiğini kendilerinin bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Cep merkezi'de doğal olarak ilgilenmedi ve ben derdimi Vodafone'a anlatamadım. Başvurumu 5 gün sonra devreye sokuyorlar ve bu benim fazladan 70 tl'me mal oldu. Vodafone müşteri hizmetleri kendi cep merkezlerinin bu hatasına yapacakları bir şey olmadığını söylüyor ve cep merkezi de benimle ilgilenmiyor.

Fahrettin 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27/01/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fahrettin 26 Ocak 2014

    Cevap olarak gelen otomatik vodafonenun herkese gönderdiği yazı dışında herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön