17 Eylül 2014

Vodafone Hat Taşımada Bayi Hatası Bana 15 Liraya Maloldu!

Tatildeyken hat taşıma talebinde bulundum. Sim kartı telefona göre kesip bana verdiler. Tatilim bittiği için hattım açılmadan önce İstanbul'a döndüm. Sim kartı taktım ama çalışmadı ve bayiye gittim.

Sim kartın yanlış kesildiğini ve yenisini 15 tl ücretle vereceklerini söylediler. Hatanın benden kaynaklı olmadığını söylesem de o anda daha fazla mağdur olmamak için ücreti ödedim. Sonra Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim ve hata benden kaynaklı olmadığı için ücretin bana iadesini talep ettim. Simkart değişikliğinde 15 tl ücret alındığı gibi standart bir cevap verdiler. Daha ilk dakikada suçsuz yere zarar ettim! Müşteri memnuniyetinde gerçekten mükemmelsiniz!

Erdinç 259 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön