Vodafone Hat Taşımada Başarısız!

Hasan Murat A. |

10.12.2013 tarihinde hattımı Vodafone'a taşımak için başvuru yaptım. 4-6 günlük yasal sürede geçiş işleminin tamamlanacağını söylediler. Defalarca aramama ve her aradığımda ertesi gün açılacak denilmesine rağmen bugün 20'sinde hat taşımanın gerçekleşeceğine dair sms aldım.
10 günde hat taşıma işleminden dolayı Vodafone'u kınıyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Murat A.
  05 Ağustos
  14:12

  Çözümsüz kalan bilgi olarak yeteriz ve birbirlerinden habersiz müşteri hizmetleri

 • 31 Aralık
  10:14

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.12.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Aralık
  15:41

  eğerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.