16 Ekim 2014

Vodafone Hat Taşıma Sorunu!

20.10.14 tarihine kadar kimlik bilgileriniz ulaşmazsa hattınız kapanacaktır diye bir mesaj geldi bana. Hattı taşıdığım yerle ilgiliymiş. Şu an Kütahya'dayım ve hattı Batman'da taşıdım. Bayiyi arayıp neden kimlik bilgilerimi ulaştırmadığını sordum, o da kargodayken yandı gibi inanması güç bir cevap verdi. Yeni bir kimlik fotokopisi göndermemi istedi. Kimlik fotokopisi en erken 5 günde ana merkeze ulaşırmış. Kaldı ki ben ancak 1-2 günde kimliği Batman'a ulaştırabilirim. Bu da demek oluyor ki hattım kapanacak. Hattım kapanırsa Vodafone aynı numara ve tarifeli yeni bir hattı masraflarını karşılayarak bana vermelidir. Aksi taktirde bütün yasal hakkımı kullanacağım. Çünkü hata bende değil bayide.

Ali 250 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön