05 Haziran 2013

Vodafone Hat Taşıma Sorunu!

Vodafone a taşımak istediğim hattımı bilgim dışında benden fatura (elektrik,su..v.s) istenmeden faturalıya taşınmış müşteri hizmetleri faturasıza taşıdı fakat şuan istediğim tarifeyi kullanamıyorum.İstediğim tarife hattını taşıyanlara özelmiş ben şimdi faturalıdan faturasıza geçmiş göründüğüm için ben kullanamıyormuşum.

Benim hatam olmayan bilgim dışında yapılan birşeyden dolayı 10 gündür mağdur oldum telefonumu kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini az önce tekrar aramama rağmen bir sonuca ulaşamadım. Bana geçen hafta 5 gün içinde size dönülecek denmişti şimdide 5-15 gün içinde dönülecektir denildi. Vodafone nun müşterisine vermiş olduğu değerde apaçık ortaya çıkmış oldu.

Şengül 19 Okunma

Cevaplar

  • Şengül 09 Haziran 2013

    Vodafone cep merkezlerin yaptıkları usulsüzlükler demek bu kadar kolay kapatılabiliyor. müşterinin yararına hiç bir girişimde bulunmadığınız ve mağdur ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum bunun çaresini hukuki yollarda aramam gerekiyor sanırım artık. cep merkeziniz beni resmen tehdit ediyor ve vodafone buna bir çözüm üretemiyor çok ilginç

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili evraklarınızda sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz.Konu ile ilgili bayi sorgulandığında bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön