21 Ocak 2014

Vodafone Hat Taşıma Sonrası İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

21.01.2014 saat 11.15 civarında müşteri hizmetlerini aradım ve G**** adında bir müşteri temsilcisi ile görüştüm. Üslup çok rahatsız edici ve kötüydü. Sorunum ise 4 gün önce bu operatöre hattımı taşıdım internet ayarlarımı gönderdiler yükledim. İnternet çalışıyor fakat Whatsapp adlı uygulama interneti görmüyor.

İnternet apn ayarının vflive'dan iPhone olarak çevirince Vodafone'nin mevcut interneti ile whatsapp'ı kullanabiliyorum fakat interneti kullanamıyorum. Bayiiye gittim müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Müşteri Hizmetlerinden G**** hanım ile görüştüm, iPhone'a özel ayarları telefonunuza yönlendireceğim dedi ayarları birçok kez yükledim zaten. Sorunum devam ediyor şikayetçiyim.

Metehan 275 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 21.01.2014 arihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön